Elektrik Su Tesisat Arıza

      

Aklınızdaki tamirci imajını unutun! Artık, bugüne kadar tamircilerle yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları tamamen geride bırakacak, eviniz ve iş yerinizin tüm tamir ve tadilat ihtiyaçlarını tek bir firma ile profesyonel düzeyde çözebileceksiniz. Artık eğitimli, güvenilir, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, zamanında gelen, işinin ehli, güvenlik soruşturması yapılmış, yapılacak işi istediğiniz gibi yaptığı gibi, fahiş fiyatlar da talep etmeyen, fiyat politikası belirli, aradığınız zaman ulaşabileceğiniz, üniformalı ve üstü başı temiz, işini temiz ve tertipli yapan, iş yaparken evinizi batırmayan, evinizin işini yarım bırakıp başka müşterilere gitmeyen, şikayetlerinizle ilgilenen ve büyük önem veren tamirciler var. Berbu Yapı, tamirciliğin kurallarını yeniden yazarak TAMİRCİLİK İŞİNİN İMAJINI TAMAMEN DEĞİŞTİRİYOR!

Musluk tamiri, elektrik problemleri, marangozluk işleri, Plazma TV montajı, Lamba takmak, Perde asmak, korniş takmak, fayans yapıştırmak, bahçe işleri, duş kabini, PVC pencere tamiri ve evinizin komple tadilatı da dahil her türlü tamir, bakım, montaj, tadilat ve benzeri işleriniz için bizi çağırabilirsiniz .Biz bütün bu işler için tecrübeli ustaları sizin için işe aldık ve eğittik. Hatta evinizde veya büronuzdaki herhangi bir işi yaparken bir yardımcıya ihtiyacınız olursa, hemen bir yardımcı da gönderebiliriz.

Gazete ilanlarından, dükkanının önünden geçerken görüp tesadüfen bulduğunuz veya bir yerlerde tanıştığınız, tamirci olduğunu söyleyen kişinin evinizi yıkıp döküp pisletmeyeceğini umarsınız. İşinin ustası olup olmadığından, hırsız veya sabıkalı olup olmadığından hiç bahsetmiyoruz bile!... Evinizle ilgili böyle bir risk, "bekleyip görelim" denebilecek cinsten bir risk değildir. Bu riske girmek yerine, markalaşmış, profesyonel bir büyük firmadan hizmet alabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlara!...

Evinize gelen tamirci, tesisatçı, marangoz, boyacı, vb. kişileri evinize almadan önce, haklarında ciddi bir güvenlik soruşturması yapıp, sabıka kaydını ve ikametgah belgelerini kontrol edip ondan sonra içeriye alabilseniz ne kadar iyi olurdu değil mi? Berbu Yapı, çalışanlarının hepsi için güvenlik soruşturması yapmakta ve referansla işe almaktadır. Berbu Yapı çalışanlarına güvenebilir, gönül rahatlığıyla evinize alabilirsiniz. Evinize kimi aldığınızı bilmeniz için, çalışanlarımızın hepsi Berbu Cam uniformasıyla ve söz verdiğimiz saatte gelir.

Berbu Yapı, evinizdeki küçük tamir işlerine “büyük önem veren!” bir firmadır!

elektrik su tesisat
elektrik su tesisat
elektrik su tesisat
elektrik su tesisat